Vánoční prodejní výstava slavnostně zahájí ve středu za dodržení koronavirových opatření

Vážení přátelé,

velmi nás těší, že i s novými vládními opatřeními a doporučeními, jsme zatím stále schopni dlouho připravovaný 18. ročník Vánoční prodejní výstavy v píseckém Kině Portyč uspořádat včetně jejího slavnostního zahájení ve středu 24. listopadu 2021 od 16.30 hodin.

V současné době tedy platí, že přístup na slavnostní zahájení Vánoční prodejní výstavy bude umožněn pouze těm, kteří splní a doloží jednu z následujících podmínek:

1) prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,

2) aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

3) u dětí od 12 do 18 let a osob s kontraindikací k očkování lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin

Výše uvedené podmínky musí splnit každý s výjimkou dětí do 12 let.

Po celou dobu ve vnitřních prostorech platí povinnost mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95) vždy vyjma dětí do 2 let.

Další informace k aktuálním koronavirovým opatřením najdete zde: https://covid.gov.cz/situace/kultura/spolecenske-akce

 

Další rozhodnutí na ochranu občanů

Na slavnostním zahájení budou za každou vystavující organizaci přítomny 2 – 3 osoby, které si zajistí prodej svých výrobků při vernisáži. Žádná z organizací nepřiveze na zahájení své klienty, abychom zajistili jejich ochranu.

Občerstvení formou cukroví bude rozdáváno pouze v balíčcích s sebou domů.

Případné další změny se ještě mohou projevit v případě ohroženého kontaktu, onemocněním některého z účastníků nebo v případě aktuálních dalších změn vládních opatření.

 

Děkujeme za respektování.

Těšíme se na shledanou.