Máme tři ocenění z Realitního projektu roku

Slavíme trojnásobný úspěch soutěže Realitní projekt roku. Za Terasy K Lipám jsme si za Jihočeský kraj odnesli  Cenu architektů, Cenu odborné poroty i Cenu veřejnosti.

PRAHA/PÍSEK – Slavnostní vyhlášení výsledků jedenáctého ročníku soutěže Realitní projekt roku 2021 proběhlo 25. ledna 2022 v Prague Boutique Hotel Maximilian za účasti hostů z řad developerů, investorů, architektů a partnerů soutěže.

Naše společnosti KOČÍ a.s. a Terasy K Lipám s.r.o. do soutěžní přehlídky nominovaly rezidenční projekt Terasy K Lipám, který bude předaný novým majitelům za několik dnů.

Velkým úspěchem je, že jsme obdrželi ocenění ve všech třech vyhlašovaných kategoriích v Jihočeském kraji, kterými jsou Cena architektů, Cena odborné poroty a Cena veřejnosti.

Developerský projekt Terasy K Lipám nabízí atraktivní bydlení v prosluněných dvojdomech o dispozici 4+kk s terasou, garáží a se zahrádkou vystavěných v původně průmyslové lokalitě v ulici K Lipám v Písku na Hradišti.

Soukromě ohraničené domy s přístupem pouze přes vjezdové a výjezdové brány jsou v nedaleké vzdálenosti od centra města a v bezprostřední blízkosti přírody. Naplňují nároky především rodin s dětmi.

Komfortní bydlení je navrženo v moderním designu. Součástí vybavení každého bytu je vysoký standard s rekuperací, přípravou pro klimatizaci, garáží, venkovním parkovacím stáním, zahrádkou na společném pozemku u domu a retenční nádrží na dešťovou vodu.

Více o oceněném projektu – https://klipam.cz.