V 13. MŠ v Písku brzy dokončíme kompletní rekonstrukci druhé budovy

Tradičně v prázdninovém čase vykonává naše společnost stavební práce ve školních zařízeních tak, aby nedošlo k omezení ve školním roce. Od konce června provádíme kompletní rekonstrukci druhé budovy 13. Mateřské školy na třídě Přátelství v Písku, hotovo bude do 13. září.

PÍSEK – K rekonstrukci bylo nutné přistoupit z důvodu dlouhodobě nevyhovujícího technického stavu vedlejší budovy 13. MŠ. „Proto zde dochází k výměně elektroinstalace, vodoinstalace, topení, podlahových krytin, obkladů, výmalbě, zateplení a zhotovení nové fasády. Stav budovy si žádal výrazný zásah, což se potvrdilo i v průběhu rekonstrukce, kdy se musel zásadně řešit zcela nevyhovující kanalizační systém. Došlo tak k navýšení rozpočtu bez další časové dotace. Musíme pochválit rychlou komunikaci, vstřícnost a snahu o hledání vyhovujícího řešení firmy KOČÍ jako zhotovitele. Věříme, že dodrží časové závazky tak, jak byly původně nastaveny a vše bude dokončené k oboustranné spokojenosti,“ uvedla Bc. Monika Hessová, zástupce ředitele pro předškolní výuku pro 13. MŠ Písek.

Stavební práce popsal i stavitel naší společnosti Milan Zábranský: „Jedná se o kompletní rekonstrukci pavilonu číslo 2. Zahrnuje rekonstrukci sociálních zařízení, elektroinstalací, vytápění, zdravotních instalací a vnitřních prostor v rozsahu podzemního podlaží a dvou nadzemních podlaží. Dále obnovu výdejů jídel včetně gastro vybavení a rekonstrukci malého nákladního výtahu do těchto prostor. Součástí realizace je také provedení zateplení této budovy.“

Rozpočet stavby pod názvem „Rekonstrukce vnitřních prostor a zateplení budovy 13. MŠ tř. Přátelství Písek – 3. etapa“ je naplánován na 11 145 646 Kč bez DPH.