Slavíme umístění v soutěži Dřevěná stavba roku

13. 05. 2019
S potěšením oznamujeme našim příznivcům, že oslavujeme úspěch s naší stavbou.

PÍSEK – V celorepublikové soutěži Dřevěná stavba roku 2019 se umístila naše realizace Konstrukce auly v SŠRV. Bronzovou příčku vybojovala v kategorii Dřevěné konstrukce – realizace, vítěz odborné poroty.

Porota dala naší stavbě 67 bodů z 80 maximálně možných.

Komentáře porotců: „Ač se možná nejednalo o záměr autorů, připadá mi zvolený tvar a dimenze velmi vhodný pro rybářskou školu a doslova umožňuje posluchačům jakoby proniknout do útrob ryby. Dílo je velmi zdařilé i po technické stránce,“ nebo „Inovativní řešení zastřešení.“

Naše společnost prováděla celou stavební realizaci “Rekonstrukce a modernizace objektu Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína v Třeboni”. Jedním z našich subdodavatelů byla společnost TESKO konstrukce s.r.o., která pro stavbu dodávala nosnou dřevěnou konstrukci auly a podala přihlášku do této soutěže.
Všichni účastníci této soutěže, tedy i naše společnost, pomáhají chránit životní prostředí a to tím, že pro své stavby využívají dřevo jako obnovitelnou surovinu.

Více zde:
https://www.drevoprozivot.cz/drevena-stavba-roku/o-ankete?utm_source=soutezici_mailing&utm_medium=email&utm_campaign=vitezove#poradi-dsr-2019