Rádi mezi nás přivítáme nové kolegy

Naše společnost má do budoucna vizi růst a nedílnou součástí je tak rozšiřování našeho kvalitního týmu pracovníků.

PÍSEK – Kvalifikovaní zaměstnanci, ale i pracovníci bez praxe, kteří mají zájem o práci, jsou klíčem k úspěchu celé firmy. U nás v KOČÍ a.s. jsme si toho plně vědomi, a tak u nás rádi přivítáme nové kolegy, kteří stejně jako my chtějí mít radost z dobře odvedené práce.
Aktuálně bychom chtěli obsadit pozice stavitel HSV, mistr HSV, zedník a zámečník.
Všem můžeme nabídnout práci v příjemném kolektivu na plný úvazek. Nástup je možný ihned nebo podle dohody. Našim zaměstnancům nabízíme řadu benefitů, mezi něž patří uplatnění ve stabilní společnosti se zaměřením na pozemní stavby, možnost odborného růstu a školení. Pro pozice mistr a stavitel HSV také odměňování závislé na osobních výkonech a výsledcích celé společnosti, mobilní telefon, PC, služební automobil a kartu MultiSport. Rádi společně trávíme čas i při mimopracovních aktivitách, abychom utužovali přátelské vztahy v kolektivu. Oblíbené jsou například vánoční večírky, firemní fotbálky nebo výjezdová setkání.
Více informací k nabízeným postům naleznete na našem webu v sekci Kariéra nebo u obchodně-technického ředitele Radima Lišky na tel: 603 803 838.
V případě zájmu o některou z nabízených pozic zašlete svůj životopis v českém jazyce na koci@koci.eu nebo poštou na KOČÍ a.s., K Lipám 132, 397 01 Písek.
Do hledání kolegů, kteří zapadnou do našeho týmu, se mohou zapojit také naši zaměstnanci. Za doporučení nového loajálního zaměstnance získají po jeho zapracování odměnu 10 tisíc korun.