Hlasujte pro nás v Realitním Projektu Roku

Přihlásili jsme naši stavbu do soutěže Realitní Projekt Roku. Držte nám palce při volbě odborné poroty, ale hodnotit můžete i vy v hlasování veřejnosti.

PÍSEK/PRAHA – Realitní Projekt Roku je přehlídkou českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky, která si klade za cíl zviditelnit aktuálně budované kvalitní projekty. Letos se uskuteční už 11. ročník.

Naše společnosti KOČÍ a.s. a Terasy K Lipám s.r.o. mají v této soutěži svoje želízko v ohni. Tím je rezidenční projekt Terasy K Lipám, který v současné budujeme přímo proti našemu sídlu v Písku.

Všechny developerské projekty v soutěži bude hodnotit odborná porota, která nakonec vybere ty nejlepší. Současně však probíhá hlasování veřejnosti, a pokud se vám náš projekt Terasy K Lipám líbí, můžete pro nás hlasovat zde: https://www.projektroku.cz/projekt-terasy-k-lipam-79/, a to až do 28. září 2021. Odeslat hlas je možné desetkrát.

Slavnostní vyhlášení vítězů za rok 2021 se uskuteční v rámci celostátní konference Realitní kongres v pondělí 4. října 2021. Tak na nás myslete!

Ještě Terasy K Lipám neznáte?

Tento zajímavý rezidenční developerský projekt nabízí atraktivní bydlení v nových prosluněných dvojdomech o dispozici 4+kk s terasou, garáží a se zahrádkou vystavěných v původně průmyslové lokalitě v ulici K Lipám v Písku na Hradišti (brownfield).

Komfortní bydlení v nedaleké vzdálenosti od centra města a v bezprostřední blízkosti přírody uspokojuje nároky především rodin s dětmi. Větší soukromí obyvatelům nabídne i díky ohraničení celé lokality plotem s přístupem pouze přes vjezdové a výjezdové brány.

Dvojdomy jsou navrženy v moderním designu. Součástí vybavení každého bytu je vysoký standard s rekuperací, přípravou pro klimatizaci, garáží, venkovním parkovacím stáním, zahrádkou na společném pozemku u domu a retenční nádrží na dešťovou vodu.

Dokončování a stěhování majitelů jednotlivých domů probíhá od února 2021. Poslední domy budou dokončeny a připraveny k nastěhování v dubnu 2022.

Více informací o projektu naleznete na webových stránkách https://www.klipam.cz/.