Chystáme výstavbu rodinných domů u Putimské Vysoké

Po velmi úspěšném projektu Terasy K Lipám je naše společnost v plné přípravě na vybudování nového rezidenčního projektu Terasy Putimská. Stavba započne v dubnu letošního roku a domy už jsou v nabídce na prodej.

PÍSEK – V rámci projektu je v plánu výstavba pěti dvou a třípodlažních domů o dispozici 4+kk nebo 5+kk s terasou, garáží, plochou pro parkování vozů a menší zahradou. Všechny domy budou splňovat standardy odpovědného nízkoenergetického bydlení, budou tedy úsporné, a přitom komfortní a technologicky vyspělé. Rozčlenění domů je naplánováno tak, aby poskytlo každé domácnosti dostatečné soukromí.

Již v základním vybavení najdou budoucí majitelé vysoký standard kvality, jehož součástí bude rekuperační jednotka s přípravou pro klimatizaci, retenční nádrž na dešťovou vodu, nadstandardní zateplení a velkoformátová okna s trojsklem a venkovními hliníkovými žaluziemi.

Za příplatek je možné přiobjednat klimatizaci, systém zabezpečení nebo nadstandardní výběr materiálů a zařizovacích předmětů pro koupelny, dveře a podlahy.

„Domy se budou nacházet na místě nepoužívaných tenisových kurtů v blízkosti Putimské Vysoké. Budou se tak moci pochlubit klidným prostředím a nádherným výhledem na město Písek, jehož centrum i další občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, ale i přírodou doslova na dosah. Velkou výhodou bude dokončení dálnice D4 z Prahy do Písku v roce 2024. Cesta do Prahy se tak v ideálních podmínkách zkrátí na 50 minut.

S výstavbou začneme v dubnu letošního roku a všechny domy předáme novým majitelům do září příštího roku. Už nyní si mohou zájemci prohlédnout nabídku s detailními informacemi na webu www.putimska.cz a případně provést rezervaci koupě,“ uvedl člen správní rady Ing. Tomáš Kočí.