facebook

Aktuality

Psali o nás

Z Palackého sadů zmizí Kočíčka

Denik_Kocicka_plastika_Koci_Zbynek_Konvicka
Datum: 22. 12. 2015
Písek – Rodiče malých dětí v těchto dnech zpozorněli, když se roznesla informace, že bude zlikvidováno hřiště v Palackého sadech. Mezi lidmi se mu říká Kočíčka nejen kvůli vzhledu, ale také podle toho, že herní prvek městu darovala firma Kočí.

Detail >>

Dětské hřiště Kočíčka v Palackého sadech bude zrušeno

jcted_Pisek_KSnizek
Datum: 19. 12. 2015
PÍSEK - Letos odbornou technickou kontrolou neprošlo dětské hřiště Kočíčka v Palackého sadech. Městské služby Písek vyhodnotily jeho stav jako nevyhovující. Hnijící dřevo u herních součástek i dopadová plocha hřiště přesvědčila městské služby, že musí dojít k likvidaci hřiště ještě během prosince. Jaká bude náhrada, to se rozhodne příští rok.

Detail >>

Krátce z Písku a okolí

Denik_z_pisku_okoli_VLP_archiv
Datum: 14. 12. 2015
Písek - Osadní výbor má novou předsedkyni. Vítěze soutěže rada města potvrdila. 

Detail >>

Vánoční benefiční výstava vydělala přes 42 tisíc

PP49_09122015_str9
Datum: 09. 12. 2015
PÍSEK - Ve foyer kina Portyč skončila dvanáctidenní vánoční prodejní výstava. Třináctým rokem ji pořádala stavební firma Kočí. Po vernisáži výstavy rukodělných prací ve středu 25. listopadu byl výnos z prodeje výrobků rekordních 28 026 korun. !Po prvním dni jsme letos utržili o 4 215 korun víc než vloni. Každým rokem se tedy prodá víc. Je vidět, že výstava si získala mezi obyvateli Písku i okolí oblibu. Jsem za to moc rád," řekl s upřímnou radostí ředitel pořádající firmy Tomáš Kočí.
Detail >>