Kariéra

Kariéra u nás

Hledáme nového pracovníka na pozici:

- zedník.

- stavitel HSV pro zakázky v Jihočeském kraji.

NÁPLŇ  PRÁCE STAVITELE:

Aktivní vedení pracovního týmu a řízení veškerých prací na stavbě

Příprava podkladů pro fakturaci + tvorba harmonogramu výstavby

Komunikace se subdodavateli a investorem

Odpovědnost za hospodářský výsledek staveb

POŽADAVKY:

SŠ/ VŠ vzdělání stavebního zaměření,

autorizace v oboru stavebnictví,

odborná praxe ve stavebnictví min. 3 roky,

časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost,

zkušenost z obdobné pozice,

schopnost vedení kolektivu zaměstnanců,

velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti,

strategické uvažování i operativní jednání,

ŘP sk. B.

BENEFITY

uplatnění ve stabilní společnosti se zaměřením na pozemní stavby,

odměňování závislé na osobních výkonech a výsledcích celé společnosti,

mobilní telefon, PC,

služební automobil,

příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu.

DALŠÍ INFORMACE

nástup ihned nebo dle dohody,

místo pracoviště – Jihočeský kraj,

práce na plný úvazek,

pracovní poměr na dobu určitou

smluvní vztah – pracovní smlouva

V případě zájmu o  pozici stavitele zašlete, prosím, svůj životopis v českém jazyce na níže uvedený kontakt.

V případě zájmu o nabízenou  pozic zedník volejte pana Radima Lišku, telefonní číslo 603 803 838.

Kontakt pro zasílání životopisů:

KOČÍ a.s.
K Lipám 132
397 01 Písek
E-mail koci@koci.eu