Kariéra

Kariéra u nás

Do našeho týmu hledáme nového pracovníka na pozici:

- zedník,

- mistr HSV pro Jihočeský kraj,

- stavitel HSV pro Jihočeský kraj.

MISTR HSV - NÁPLN PRÁCE:

• aktivní vedení pracovního týmu,

• koordinace a kontrola kvality práce subdodavatelů na stavbě,

• materiálové a technické zásobování stavby,

• odpovědnost za dodržování BOZP na stavbě,

• příprava mzdových podkladů.

POŽADAVKY:

• SŠ vzdělání stavebního zaměření,

• odborná praxe ve stavebnictví výhodou,

• časová flexibilita, spolehlivost,

• schopnost vedení kolektivu zaměstnanců,

• dobré komunikační schopnosti,

• operativní jednání,

• ŘP sk. B.

BENEFITY

• uplatnění ve stabilní společnosti se zaměřením na pozemní stavby,

• odměňování závislé na osobních výkonech a výsledcích celé společnosti,

• mobilní telefon,

• služební automobil,

• příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu.

DALŠÍ INFORMACE

• nástupní plat 28 000 Kč,

• nástup ihned nebo dle dohody,

• místo pracoviště Jihočeský kraj,

• práce na plný úvazek,

• pracovní poměr na dobu určitou,

• smluvní vztah – pracovní smlouva.

STAVIEL - NÁPLŇ  PRÁCE:

• aktivní vedení pracovního týmu a řízení veškerých prací na stavbě,

• příprava podkladů pro fakturaci + tvorba harmonogramu výstavby,

• komunikace se subdodavateli a investorem,

• odpovědnost za hospodářský výsledek staveb.

POŽADAVKY:

• časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost,

• dobré komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti,

• strategické uvažování i operativní jednání,

• ŘP sk. B.

BENEFITY

• mobilní telefon, PC,

• nástupní plat 38 000 Kč,

• místo pracoviště – Jihočeský kraj,

• pracovní poměr na dobu určitou

• smluvní vztah – pracovní smlouva

V případě zájmu o  pozici mistra a stavitele zašlete, prosím, svůj životopis v českém jazyce na níže uvedený kontakt.

V případě zájmu o pozici zedník volejte pana Radima Lišku, telefonní číslo 603 803 838.

Kontakt pro zasílání životopisů:

KOČÍ a.s.
K Lipám 132
397 01 Písek
E-mail koci@koci.eu