facebook

Aktuality

Aktuality / 2019 / Detail aktuality

S nadějí očekáváme úspěch v PRESTĚ

18. 02. 2019

Po dvou letech se blíží opět vyhlášení soutěže PRESTA prestižní stavba jižních Čech 2016 – 2018. Mezi hodnocenými stavbami má naše společnost hned dvě žhavá želízka na umístění. Držte palce!
10. dvouročník soutěžní přehlídky PRESTA pořádá oblastní pobočka České Budějovice Českého svazu stavebních inženýrů ve spolupráci s Jihočeským krajem a spoluvyhlašovateli OK ČKAIT a SPS ČR. Cílem soutěže je ocenění kvality staveb realizovaných v Jihočeském kraji z různých pohledů od projektového řešení, přes realizaci až po řemeslný detail.
Jedenáctičlenná odborná porota nezávislých odborníků vyhodnotí stavební realizace z let 2016 - 2018. O ocenění se ucházejí také dvě stavební realizace, které reprezentují práci vykonanou zaměstnanci naší společnosti.
Prvním želízkem v ohni je stavební akce Rekonstrukce a modernizace objektu Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína v Třeboni. Druhým účastníkem soutěže je Novotavba budovy Q v areálu Nemocnice Písek, na které jsme spolupracovali ve sdružení s GEOSAN GROUP a.s.
Vyhlášení oceněných staveb se uskuteční při slavnostním večeru stavbařů ve středu 10. dubna 2019.