facebook

Aktuality

Aktuality / 2018 / Detail aktuality

Pobočka Kooperativy se změnila pod našima rukama

14. 02. 2018

Modernizace s ojedinělým a vstřícným vzhledem se dočkalo obchodní místo pojišťovny Kooperativa  v Písku.
PÍSEK – Rekonstrukce pobočky, která sídlí v objektu polikliniky v Chelčického ulici v Písku, probíhala od září do října loňského roku. „V plném provozu jsme dokázali změnit vnitřní dispozice sádrokartonovými příčkami, rozvedli nové elektrické rozvody a kompletně vyměnili podlahy,“ informoval o provedených pracích stavitel Ondřej Soukup.
Designový návrh interiéru nese nezaměnitelné rysy Kooperativy a přináší originální, moderní a vstřícný vzhled. „Jsme moderní pojišťovna, která umí rychle reagovat na moderní dobu, takže cílem remodelingu byla komplexní rekonstrukce prostor, tak aby byly nastavené pevné standardy pro klienty, pracovníky a celkový provoz na pobočce,“ řekl Tomáš Pikard, regionální ředitel Agentury Jižní Čechy a Vysočina, Kooperativa, pojišťovna,a. s., Vienna Insurance Group.
„Zhotovitele jsme vybírali mezi regionálními dodavateli, kteří byli schopni zajistit komplexní dodávku ve spolupráci s architektem a dodavateli, mají za sebou úspěšné realizace a byli cenově přijatelní. Remodeling probíhal podle plánu a spolupráce se stavební firmou byla na velmi dobré úrovni. Myslím, že jsme vybrali správně a jsme spokojeni. V případě remodelingu dalších poboček v jiném okrese určitě doporučíme firmu KOČÍ a.s.,“ dodal ředitel Pikard.