facebook

Aktuality

Aktuality / 2017 / Detail aktuality

Vánoční prodejní výstava zahájí ve středu 29. listopadu

27. 11. 2017

Nezadržitelně se blíží úvodní den 15. ročníku Vánoční prodejní výstavy v píseckém Kině Portyč. Po dvanáct dní můžete nakupovat ručně vyrobené dárky, ozdoby a adventní věnce a přispět tak na další tvorbu vystavujících organizací.
PÍSEK - Blíží se advent, a to je ten pravý čas, kdy každoročně připravujeme benefiční výstavu s prodejem originálních výrobků z rukou zdravotně či sociálně handicapovaných klientů Domova pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky, Denního a týdenního stacionáře Duha Písek, Dětské psychiatrické nemocnice Opařany a nově i Městského střediska sociálních služeb Písek.
Při středeční volně přístupné vernisáži dvanáctidenní přehlídky ve foyer Kina Portyč od 16:30 hodin čeká návštěvníky spolu s prodejem výrobků také spoustu zábavy. Oficiálního zahájení se ujme moderátor Českého rozhlasu Luboš Voráček, vánoční vystoupení si připravil dětský soubor zobcových fléten Rondo (ZUŠ Písek) pod vedením Petry Holubové. Něco sladkého zakousnout a teplým nápojem zapít může každý účastník slavnostního zahájení z rautu připraveného Hotelem OtavArena. A jistě nejenom děti budou mít radost z promítání pohádkového pásma „Nové české animáčky“, které začne v 17 hodin. Nejen pro tuto příležitost bude před vstupem do kinosálu připravená kasička na dobrovolné vstupné, které si opět mezi sebe rozdělí vystavující organizace.
Možnost nákupu na výstavě pak bude každý den až do neděle 10. prosince v době promítání kina. „Děkujeme za štědrost všech, kdo se přijde podívat a něco si koupí“, řekl za organizátora Ing. Tomáš Kočí, ředitel KOČÍ a.s.
Akci pořádá KOČÍ a.s. Partnery akce jsou Centrum kultury města Písek, Hotel OtavArena, inzertní magazín ZIP inzert a Reklamní agentura MiradiX.