Aktuality

Aktuality / 2018 / Detail aktuality

Tribuna centrálního kurtu TK Písek je obnovená

26. 06. 2018

Od září do května naši zaměstnanci pracovali na rekonstrukci stávajícího stupňovitého hlediště a vstupu k centrálnímu kurtu v areálu píseckého tenisového klubu.
PÍSEK – Oprava se dotkla úpravy tribuny v úseku pro sezení a vodorovné pochozí plochy, dále úpravy u zděného vstupu na kurt a opravy betonových stěn. „V rámci našich prací jsme demontovali nosné konstrukce lavic, očištili je, natřeli a namontovali je zpátky. Plech pod sedáky jsme očištili. Nový plech jsme položili na šikmé části pod sedáky a na plochou střechu podchodu na centrální kurt. Původní pochozí plochu jsme vyměnili za novou se systémem odvodnění. Dále byly provedené nové omítky, osazená nová okna a dveře,“ informoval vedoucí pomocné stavební výroby Jaroslav Humpál.
Akce se realizovala z důvodu havarijního stavu ocelové konstrukce tribuny a špatného stavu zděných prvků vstupu na kurt. „Dodavatel stavby, firma KOČÍ a.s, byl vybrán na základě výběrového řízení v rámci veřejné zakázky malého rozsahu s cenou díla 1 141 994,37 Kč s DPH. Práce byly provedené v dobré kvalitě podle zadání a po jejich dokončení je zázemí pro TK Písek opět k dispozici pro širokou veřejnost,“ řekl za zadavatele město Písek Jiří Žáček z odboru investic a rozvoje Městského úřadu Písek.