Aktuality

Aktuality / 2018 / Detail aktuality

Streetball na náměstí láká lidi na podívanou

26. 08. 2018

Neopakovatelný zážitek mohou mít návštěvníci centra Písku v sobotu 1. září. Část velkého náměstí v Písku totiž pokryjí streetballové kurty a na nich rozdribluje míče mnoho nejen místních hráčů basketbalu.
PÍSEK - Pátý ročník KOČÍ ALGORIT STREETBALL CUP je na spadnutí. Turnajové klání se pod širým nebem na Velkém náměstí odehraje v sobotu 1. září. Celou akci pod Záštitou starostky města Písek odstartují v 10 hodin úvodním slovem pořadatelé společně se starostkou Mgr. Evou Vanžurovou. Komentátorem bude roky prověřený Milan Matějka.
Hrát se bude ve třech kategoriích dospělí, mládež do 15 let a „Firmy“ (firemní týmy s neregistrovanými hráči), hracím systémem 3x3. Chybět nebudou individuální soutěže ve smečování a v trojkách, ve kterých se hráči dokážou vyhecovat k nevídaným výkonům. Přihlášky do turnaje jsou ještě možné do 29. srpna nebo po domluvě i déle na tel: 731 439 613 nebo na e-mailu streetball@koci.eu. Další informace najdete na http://www.koci.eu/streetball.htm.
„Pro návštěvníky chystáme stánky se sladkými pochoutkami, pivem a klobásami. Předpokládáme, že tím uděláme radost i samotným hráčům. Je na co se těšit, tak se přijďte podívat,“ zvou za organizátory Petr Čáp, jednatel společnosti ALGORIT CZECH s. r. o. a Ing. Tomáš Kočí, statutární ředitel společnosti KOČÍ a.s.
Výtěžek z turnaje podpoří basketbalovou mládež v Písku.
Pořadatelé: Sršni - basketbalový klub Písek, KOČÍ a.s. a ALGORIT CZECH, s. r. o. Partneři turnaje: Centrum kultury města Písek, ZIP Inzert s.r.o., Club Bar New York, HEYCO WERK ČR s.r.o., MIRADIX s.r.o., WITTMANN BATTENFELD CZ spol. s.r.o., Velkoobchod Šíma, ZŠ J.K. Tyla Písek, Cukrárna Hraběnka Mirotice.