Aktuality

Aktuality / 2008 / Detail aktuality

Vánoční prodejní výstava

25. 11. 2008

Vánoční prodejní výstava výtvarných děl dětí, které neměly v životě štěstí a trápí je tělesné či duševní poruchy, začíná ve středu 3. prosince v Písku.
Je nám potěšením, že jsme hlavním pořadatelem už šestého ročníku dobročinné akce, jejímž dějištěm se tradičně stává kino Portyč a jejími partnery Centrum kultury Písek a Písecký deník.
Výtěžek z prodeje půvabných, vánočně laděných výrobků, půjde jako obvykle na konta ústavů, v nichž se děti léčí, tj. Dětské psychiatrické léčebny Opařany a Domovů pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky a DUHA Písek. Stejně tak se mezi ně rozdělí i dobrovolné vstupné z benefičního pohádkového pásma „Hvězda betlémská“ (Hvězda betlémská, Babička čarodějka, Vánoce u zvířátek, Mikeš vypráví pohádku, Krtek o vánocích a Modrý kocourek).
Vernisáž začíná 3. prosince v 15,30 hodin, filmové představení naváže v 16,00 hodin. Slavnostní otevření výstavy doprovodí čokoládový raut, tentokrát v podání písecké OtavArény. Programem návštěvníky provede moderátorka Českého rozhlasu České Budějovice a písecká rodačka Pavla Kuchtová. Výstava potrvá do 17. prosince a bude otevřena vždy v době promítání kina. Přijďte si pro nevšední vánoční dárek a přispějte na něj těm, kteří potřebují naši pomoc.
Děkujeme! KOČÍ a.s. - Radost dobře stavět, radost pomáhat.
APP, eve