Aktuality

Aktuality / 2008 / Detail aktuality

Předáváme zrekonstruovanou jídelnu a kuchyni ZŠ J. Husa

05. 11. 2008

Kompletně zrekonstruovanou školní jídelnu, kuchyni a sklady v jejich zázemí předala naše firma KOČÍ a. s. ve čtvrtek 6. listopadu 2008 do užívání Základní škole Jana Husa v Písku.
Na zakázce za necelých 30 milionů korun včetně DPH jsme pracovali od června od října, čímž jsme o měsíc zkrátili smluvní dobu realizace. „Práce šly dobře, a tak jsme se s vedením školy dohodli, že skončíme v předstihu, aby vývařovna mohla začít pro děti fungovat co nejdříve. Podle našich informací bude školní jídelna znovu naplno spuštěna v pondělí 10. listopadu,“ říká stavitel naší firmy Jan Jelínek.
„Vedle stavebních prací do zakázky spadalo také kompletně nové gastro, to znamená vybavení kuchyně konvektomaty, speciálními pánvemi, chladícími a mrazícími boxy a podobně. Dále jsme vyměňovali vzduchotechniku, elektriku a vodu, v dotčených prostorách také kanalizaci. Dokončovací práce jako opravy omítek, nové obklady a dlažby byly samozřejmostí,“ doplňuje Jan Jelínek. Rekonstrukce proběhla bez komplikací, jediné, s čím se naše stavební firma potýkala, byla „Podle našich zjištění jsou stoupačky s rozvody vody a kanalizace ve škole ve velmi špatném technickém stavu, s jistotou to mohu tvrdit o obou patrech nad jídelnou. Rozsáhlejší oprava je podle mého názoru nevyhnutelná,“ podotýká stavitel Jelínek.